محمد رضا ناطقی فر - مشاور پایه دهم
 
سوابق مدیریت آموزشی 

از موسسین دبیرستان و مرکز پیش دانشگاهی هاتف  

 
دبیر ریاضی در مدارس
نمونه رشد منطقه 14 , هاتف , نیک انجام , نبی اکرم (ص) , معلم , تلاش 

 
مسئول پایه و مشاور پیش دانشگاهی در مدارس 
   هاتف , تلاش , ادب , بنیان 

مهمترین و زیباترین مرحله ی زندگی یک انسان به نظرمن از همین امسال شروع می شود یعنی از سال دوم نظری ؛  از حدود سن 16 سالگی به بعد . از این سن است که میتوانیم در مورد هدف زندگی خودمان, به تنهایی فکر کنیم , دقیق مشورت کنیم و پر توان عمل کنیم.در این سن میتوانیم در مورد یک انسان هدفمند و موفق تحقیق کنیم . حاصل فــــکر و تلاشمان از شناسایی یک آدم موفق این است که ویژگی های بارز  او را الگوی خود قرار دهیم.می توانیم اینگونه تعریف کنیم که:آدم موفق کسی است که هدف زندگی اش را مشخص کرده و برای رسیدن به آن هدف ؛ برنامه ریزی کرده و هر روز با جدیت تلاش می کند لااقل یک قدم به هدف اش نزدیکتر شود. من فکر می کنم از این سن دانش آموزان می توانند با توجه  و اعتقاد کامل به نیروی خداوند, خیلی خوب برنامه ریزی کــرده و هرگز فراموش نمی کنند که رسیدن به موفقیت مستلزم صرف زمان و زحمت زیاد است.امسال باید بدانیم برای رسیدن به موفقیت کامل باید چندین ویژگی را در خود پرورش دهیم تا جایی که ملکه ی ذهن ما شود. رفتار هایی مانند: 1- اولویت بندی اهداف زندگی 2- پر تلاش بودن 3- مثبت اندیشیدن 4- سخاوت در کلام 5- فعال در کـــــــارهای گروهی 6- خودشناسی و خودباوری .
دبیرستان سازمان انرژی اتمی در طول بیش از بیست سال فعالیت اش توانسته در امر آموزشی,فرهنگی و دین داری و ایجاد اعــتماد به نفس و اقتدار ایرانی-اسلامی بین فارغ التحصیلانش بسیار موفق عمل کند و این موفقیت ها باعث شده در هر پایه ی تحصیلی مشاوران و دانش آموزان برای رسیدن به این اهداف سخت کوش وپرتلاش و هدفمند عمل کنند.
لازم به ذکر است که در دبیرستان؛ مکانیسم تعامل بین خانه و مدرسه بسیار ارزشمند و مورد توجه است؛به همین منظور من در این راستـــا باجدیت و پیگیری مناسب  عمل می کنم.  مدرسه به تنهایی نمی تواند در امور آموزشی و تربیتی موفق باشد و حضور موثر خانوادهها  یعنی پدر و مادر در این امور بسیار ضروری است. لذاهمواره به دنبال راهی جهت ارتباطبا خانواده های گرامی هستم تا از نظرات و اطلاعات آنها برای رشدوتوانمندی فرزندانشان در ایجاد ارزشها بهره گیرم و در کنار خانواده ها ؛ شاهد پیشرفت های  دانش آموزان عزیز باشیم.