شرايط ثبت نام در آزمون ورودي دبيرستان براي سال تحصيلي 95-1394

باتوجه به تغییر نظام آموزشی کشور و اینکه مراکز متوسطه دوره دوم برای سال تحصیلی 95-1394 ثبت نام دانش آموز پایه اول متوسطه ندارند تعداد محدودی از دانش آموزان متقاضی ورود به پایه های دوم ریاضی فیزیک ، سوم ریاضی فیزیک و علوم تجربی و چهارم ریاضی فیزک و علوم تجربی با شرایط ذیل ثبت نام صورت می پذیرد .
ضمنا دانش آموزان متقاضی ثبت نام در دوره متوسطه دوره اول (راهنمایی) می توانند به سایت www.aeone.irمراجعه نمایند.
همچنین دبیرستان در نظر دارد جهت جذب دانش آموزان مستعد در باشگاه المپیاد خود تعداد محدودی دانش آموز در پایه نهم ثبت نام نماید.داوطلبان می توانند جهت شرکت در آزمون ورودی باشگاه المپیاد مخصوص پایه نهم دوره اول متوسطه به سایت www.aeone.irمراجعه نمایند.
 
شرایط پذیرش در پایه های دوم ریاضی فیزیک ، سوم ریاضی فیزیک و علوم تجربی و چهارم ریاضی فیریک و علوم تجربی
 
1-سیستم کنکور دبیرستان :کلیه دانش آموزان پسر دبیرستانی با معدل 19 به بالای نیم سال اول می توانند از طریق ثبت نام در سایت دبیرستان , داوطلب آزمون باشند . محتوی این آزمون نیمه دوم کتابهای دروس عمومی و اختصاصی با ضرایب کنکور سراسری می باشد . جزئیات بیشتر آزمون از طریق جلسه توجیهی پس از ثبت نام اینترنتی , به اطلاع خواهد رسید .لازم به ذکر است پس از قبولی داوطلب باید در آزمون مرحله دوم و مصاحبه نیز موفق گردد.

2-باشگاه المپیاد دبیرستان:کلیه دانش آموزان پسر دبیرستانی با معدل 19 به بالای نیم سال اول که داوطلبان شرکت در باشگاه المپیاد دبیرستان می باشند , می بایست علاوه بر شرکت در آزمون ورودی میان پایه دبیرستان , در امتحانات مجزای هر المپیاد شرکت نمایند . دارندگان مدال نقره  و برنز المپیادهای علمی برای ثبت نام در اولویت می باشند . جزئیات بیشتر آزمون از طریق جلسه توجیهی پس از ثبت نام اینترنتی , به اطلاع خواهد رسید .


 
 
 زمان و تاریخ آزمون میان پایه 
 
 94/02/25       آزمون میان پایه مرحله اول )کلیه دانش آموزان متقاضی در آزمون میان پایه((سیستم کنکور و المپیاد دبیرستان))             می بایست در این آزمون شرکت نمایند)
 94/02/27       اعلام نتیجه آزمون مرحله اول
  94/02/29      آزمون تشریحی مرحله دوم :
       ریاضی , فیزیک , شیمی , دینی (سیستم کنکور دبیرستان)
       آزمون المپیاد (سیستم المپیاد دبیرستان)
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان نهایی از تاریخ 94/04/27 در کلاس های تابستانی دبیرستان شرکت خواهند نمود       
 نمونه سوالات آزمون میان پایه 
پایه اول :
سوالات       ,        پاسخنامه 
پایه دوم :  
سوالات      ,        پاسخنامه     

پایه سوم (ریاضی) : سوالات عمومی       ,       سوالات اختصاصی       ,         پاسخنامه 
پایه سوم (تجربی) : 
سوالات عمومی       ,       سوالات اختصاصی       ,         پاسخنامه 

     
 با تشکر
ستاد برگزاري آزمون ورودي
 دبیرستان انرژی اتمی ایران