شرايط ثبت نام در آزمون ورودي دبيرستان براي سال تحصيلي 94-1393

دبیرستان انرژی اتمی ایران مانند سالهای گذشته در کلیه پایه های تحصیلی اول , دوم , سوم و چهارم (پیش دانشگاهی ) با شرایط ذیل ثبت نام بعمل می آورد .
الف) پذیرش در سال اول
کلیه داوطلبان پسر سال سوم راهنمایی با معدل نیم سال سوم راهنمایی بالاتر از 19 می توانند از طریق این سایت از نیمه دوم بهمن ماه امسال تا اردیبهشت ماه 93 پیش ثبت نام آزمون را بعمل آورند .
داوطلبان می توانند جهت آمادگی و آشنایی بیشتر با آزمون ورودی دبیرستان , کتاب سوالات آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی (تالیف هیات علمی دبیرستان انرژی اتمی ) و سی دی خود آزمون را فقط از محل دبیرستان و یا فروشگاه کتابچی تهیه نمایند .
تلفن فروشگاه : شعبه (1) : 22000606   و شعبه (2) :88957884 , 88960938

با انجام مراحل ((ثبت نام اینترنتی)) جلسه توجیهی آشنایی با امکانات و اهداف دبیرستان مخصوص خانواده های محترم و دانش آموزان برگزار خواهد گردید (اسفند ماه 92 به بعد ) و جهت شرکت در کلاسهای اختیاری تقویت ریاضی که در مدارس  برگزار می گردد ,  دعوت بعمل خواهد آمد .

مرحله اول : آزمون مرحله اول روز جمعه مورخ 93/3/23 همزمان با ولادت امام زمان (عج) فقط از دروس ریاضی و بصورت تست چهارگزینه ای در  در سه حوزه دانشگاهی (دانشگاه صنعتی شریف , تربیت مدرس و الهیات ) برگزار خواهد گردید .
مرحله دوم : آزمون مرحله دوم روز دوشنبه 93/3/26 بصورت ریاضی تشریحی و استعداد تحصیلی انجام خواهد گرفت و پذیرفته شدگان پس از ثبت نام قطعی از تیر ماه کلاسهای دوره تابستان را آغاز خواهند نمود .
مرحله سوم :
 
ب) پذیرش میان پایه های دبیرستان 
1--سیستم کنکور دبیرستان :کلیه دانش آموزان پسر دبیرستانی با معدل 19 به بالای نیم سال اول می توانند از طریق ثبت نام در سایت دبیرستان , داوطلب آزمون باشند .محتوی این آزمون نیمه دوم کتابهای دروس عمومی و اختصاصی با ضرایب کنکور سراسری می باشد . جزئیات بیشتر آزمون از طریق جلسه توجیهی پس از ثبت نام اینترنتی , به اطلاع خواهد رسید .لازم به ذکر است پس از قبولی داوطلب باید در آزمون مرحله دوم و مصاحبه نیز موفق گردد .

2-باشگاه المپیاد دبیرستان :کلیه دانش آموزان پسر دبیرستانی با معدل 19 به بالای نیم سال اول که داوطلبان شرکت در باشگاه المپیاد دبیرستان می باشند , می بایست علاوه بر شرکت در آزمون ورودی میان پایه دبیرستان , در امتحانات مجزای هر المپیاد شرکت نمایند . دارندگان مدال نقره  و برنز المپیادهای علمی برای ثبت نام در اولویت می باشند . جزئیات بیشتر آزمون از طریق جلسه توجیهی پس از ثبت نام اینترنتی , به اطلاع خواهد رسید .

 
 
 زمان و تاریخ آزمون میان پایه 
 
 93/02/19     آزمون میان پایه مرحله اول (کلیه دانش آموزان متقاضی در آزمون میان پایه((سیستم کنکور و المپیاد دبیرستان)) می بایست در این آزمون شرکت نمایند)
 93/02/22     اعلام نتیجه آزمون مرحله اول   
 93/02/25      آزمون تشریحی مرحله دوم :       

 

                      ریاضی , فیزیک , شیمی , دینی (سیستم کنکور دبیرستان)
                      آزمون المپیاد (سیستم المپیاد دبیرستان ) 
93/02/27  تا 
93/03/08    مصاحبه والدین و دانش آموز  

93/03/10    اعلام نتیجه نهایی قبول شدگان آزمون میان پایه
 
 نمونه سوالات آزمون میان پایه 
پایه اول :
سوالات       ,        پاسخنامه 
پایه دوم :  
سوالات      ,        پاسخنامه     

پایه سوم (ریاضی) : سوالات عمومی       ,       سوالات اختصاصی       ,         پاسخنامه 
پایه سوم (تجربی) : 
سوالات عمومی       ,       سوالات اختصاصی       ,         پاسخنامه 

     
 با تشکر
ستاد برگزاري آزمون ورودي
 دبیرستان انرژی اتمی ایران